KONST / Litografier / Grafiskt blad 12099517
nr 1209 9517
Grafiskt blad
efter Toulouse Lautrec, "De Toulouse-Lautrec", numrerad 92/500. Motivet: 28,5x21,5 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 18:36:28
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr